Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to wiodąca polska orkiestra oraz jedna z najważniejszych instytucji kultury w kraju. Od ponad 85 lat tworzy główny nurt polskiej kultury muzycznej poprzez działalność koncertową, wydawniczą i edukacyjną.

Z orkiestrą regularnie występują najwięksi muzycy świata, a spektakularna siedziba zespołu jest miejscem budzącym zachwyt wśród słuchaczy i artystów. Od kwietnia 2018 NOSPR należy do organizacji ECHO, skupiającej 23 najlepsze sale koncertowe Europy.

W NOSPR kultywujemy najlepsze tradycje świata muzycznego, a także tworzymy nowe formaty wydarzeń artystycznych i szukamy nowych sposobów interakcji z publicznością. Jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Katowice Kultura Natura, Festiwalu Prawykonań i Festiwalu Muzyka+Nauka oraz Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego.

Zmieniamy się i rozwijamy, w związku z tym poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. Organizacyjnych

Zakres obowiązków

· Przygotowanie pokoi i garderób gościnnych na użytek gości,

· Dokonywanie zakupów i przygotowanie poczęstunku do garderób i małe spotkania,

· Czynności organizacyjne w zakresie obsługi artystów,

· Utrzymanie porządku w podległych magazynach (w tym na wypadek kontroli Sanepid),

· Nadzór nad firmami cateringowymi w trakcie tzw. wynajmów,

· Rozliczanie pobranych zaliczek i przygotowanie wniosków zakupowych w systemie Enova,

· Obsługa recepcji NOSPR,

· Praca zmianowa (w przedziale 8:00 – 21:00).

Od kandydatów oczekujemy:

· Wykształcenia min. średniego,

· Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych,

· Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz/lub stanowisku związanym z administracją biurową,

· Znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym (min. A2, wyższe poziomy – mile widziane),

· Bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności za powierzone zadania, umiejętności pracy w zespole, punktualności,

· Wysokiej kultury osobistej,

· Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy będzie dodatkowym atutem,

· Doświadczenie w branży hotelarskiej mile widziane.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej instytucji kultury,

· Możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

· Wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych kompetencji, m.in. kurs j. angielskiego

· Możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, m.in. karty Benefit Multisport.

Prosimy o załączenie CV oraz listu motywacyjnego.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Pracownik ds. Organizacyjnych

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji.