Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to wiodąca polska orkiestra oraz jedna z najważniejszych instytucji kultury w kraju. Od ponad 85 lat tworzy główny nurt polskiej kultury muzycznej poprzez działalność koncertową, wydawniczą i edukacyjną.

Z orkiestrą regularnie występują najwięksi muzycy świata, a spektakularna siedziba zespołu jest miejscem budzącym zachwyt wśród słuchaczy i artystów. Od kwietnia 2018 NOSPR należy do organizacji ECHO, skupiającej 22 najlepsze sale koncertowe Europy.

W NOSPR kultywujemy najlepsze tradycje świata muzycznego, a także tworzymy nowe formaty wydarzeń artystycznych i szukamy nowych sposobów interakcji z publicznością. Jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Katowice Kultura Natura, Festiwalu Prawykonań i Festiwalu Muzyka+Nauka oraz Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego.

Zmieniamy się i rozwijamy, w związku z tym poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Radca Prawny

Zakres obowiązków:

· tworzenie wzorów umów oraz wewnętrznych aktów prawnych,

· opiniowanie i akceptowanie projektów umów pod względem formalno-prawnym,

· pełnienie roli doradczej dla kadry kierowniczej i pracowników Instytucji w zakresie aspektów prawnych związanych z realizacją ich obowiązków zawodowych,

· udział w negocjacjach z partnerami,

· przygotowywanie dokumentów: pism procesowych, upoważnień, pełnomocnictw oraz korespondencji kierowanej do partnerów,

· pełnienie funkcji pełnomocnika w postępowaniach sądowych, których stroną jest Instytucja,

· prowadzenie korespondencji w kwestiach prawnych i organizacyjnych,

· wspieranie zespołu zajmującego się zamówieniami publicznymi.

Oczekiwania:

· wykształcenie wyższe prawnicze i tytuł radcy prawnego,

· m.in. 2 lata doświadczenia na stanowisku radcy prawnego, mile widziane w podmiocie z sektora finansów publicznych, instytucji kultury,

· dobra znajomość prawa zamówień publicznych, praw autorskich, prawa pracy,

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

· asertywność połączona z wysoką kulturą osobistą i umiejętnością wpływu na innych,

· umiejętność pracy pod presją czasu i skutecznego rozwiązywania problemów,

· samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji,

· bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office.

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej instytucji kultury,

· wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych ciekawych doświadczeń,

· dużą różnorodność zadań i realizowanych projektów,

· możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

· możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, m.in. karty Benefit Multisport oraz platformy do nauki j. angielskiego.

Prosimy o załączenie CV i listu motywacyjnego.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Radca Prawny.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji