Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to wiodąca polska orkiestra oraz jedna z najważniejszych instytucji kultury w kraju. Od ponad 80 lat tworzy główny nurt polskiej kultury muzycznej poprzez działalność koncertową, wydawniczą i edukacyjną.

Z orkiestrą regularnie występują najwięksi muzycy świata, a spektakularna siedziba zespołu jest miejscem budzącym zachwyt wśród słuchaczy i artystów. Od kwietnia 2018 NOSPR należy do organizacji ECHO, skupiającej 22 najlepsze sale koncertowe Europy.

W NOSPR kultywujemy najlepsze tradycje świata muzycznego, a także tworzymy nowe formaty wydarzeń artystycznych i szukamy nowych sposobów interakcji z publicznością. Jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Katowice Kultura Natura, Festiwalu Prawykonań i Festiwalu Muzyka+Nauka oraz Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego.

 Zmieniamy się i rozwijamy, w związku z tym poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Producent wydarzeń

 Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Producent jest realizacja i koordynacja zaplanowanych koncertów i innych wydarzeń artystycznych poprzez współpracę z orkiestrami, zespołami, solistami, dyrygentami, ich agencjami oraz innymi działami NOSPR.

Główne obowiązki:

 · planowanie realizacji koncertów orkiestr, zespołów, chórów i solistów oraz przekazanie zapotrzebowania na udział innych działów instytucji (m.in. Obsługi Koncertów, Nagrań, Organizacji i Rozwoju Publiczności, Komunikacji i Marketingu, Administracji, Edukacji)

· przygotowywanie budżetów wydarzeń, bieżące nim zarządzanie w trakcie realizacji wydarzenia oraz końcowe rozliczenie

· ustalanie szczegółów współpracy z partnerami, w tym negocjowanie i przygotowywanie umów

· przygotowywanie dokumentacji księgowej: wnioski o wydatkowanie środków publicznych, wnioski honoracyjne, rachunki/fv do umów; oraz wykonywanie innych niezbędnych czynności administracyjno-organizacyjnych dotyczących przygotowania i realizacji projektu

· planowanie i realizacja logistyki oraz opieka nad gościnnymi artystami-wykonawcami (organizacja noclegów, transportu, zakwaterowania)

· nadzór nad przebiegiem kolejnych etapów przygotowań oraz nad realizacją samego wydarzenia

· wykonywanie wszelkich dodatkowych działań, które zapewnią poprawną realizację projektów zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

 · wykształcenie wyższe

· 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu i prowadzeniu projektów (w tym planowaniu i rozliczaniu budżetów)

· Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

· bardzo dobra organizacja pracy (samodzielność, zaangażowanie, dokładność, rzetelność i systematyczność)

· dyspozycyjność w ramach zadaniowego systemu czasu pracy

· gotowość do pracy pod presją czasu i w zmiennych warunkach, umiejętność priorytetyzacji zadań

· samodzielność w działaniu

· znajomość pakietu MS Office

· umiejętność pracy zespołowej

· wysokie kompetencje interpersonalne (w tym umiejętności negocjacyjne)

· umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

 Mile widziane:

 · doświadczenie w pracy w instytucji kultury

· wykształcenie muzyczne

Oferujemy:

 · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej instytucji kultury,

· pracę w dynamicznym, ambitnym oraz pełnym zaangażowania i pasji do sztuki zespole,

· wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych ciekawych doświadczeń,

· dużą różnorodność zadań i realizowanych projektów,

· udział w tworzeniu nowoczesnej instytucji kultury i realny wpływ na rynek muzyczny,

· możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

· możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, m.in. karty Benefit Multisport, platformy do nauki j. angielskiego.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Producent Wydarzeń

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji.